Interreg Central Baltic
EU
<Ēdināšana

Rožkalnu maizes veikals

Foto: Marta martinosone - Kašs

Veikals piedāvā iespēju iegādāties tuvākā un tālākā apkaimē ražoto produkciju. Veikala plaukti tiek pildīti gan ar ikdienas ēdamlietām, gan kārumiem, gan arī vērtīgiem dabas produktiem veselībai.
Šeit nopērkams: sākot ar pašmāju Straupes piensaimnieka produkciju, Kiukīšu mērcītēm, "Vālodzēnu" medu un beidzot ar neparastiem dārzeņu čipšiem un ķiploku kārumiem no Raunas un aromātiskiem kūpinājumiem no Tukuma un Inčukalna mājražotājiem.

Tomēr kā lielākais gardums minama veikalu saimnieku pašu ceptā Rožkalnu mājas maize, kas cepta pēc sentēvu receptes bez ķīmiskām piedevām un uzlabotājiem, ar dabīgo ieraugu, no sakasnīša. Tās garša un aromāts neatkārtojams! Atbrauc!... pārliecinies un kopā ar gardo Andrito kafiju nobaudi uz vietas vai paņem līdzi: īstu mājas torti, kārtaino kūku, kas pati kūst mutē, vai īpašo - titulēto kūku "Senās Hanzas klaips"; dažādus cepumus, pīrāgus un smalkmaizītes; atbilstoši sezonai: alus un siera cepumus vai piparkūkas, kā arī svaigi gatavotu zupu, salātus vai plovu latviešu gaumē.

Ērtībām: bezmaksas autostāvvieta, bezvadu internets (Wi-Fi), iespēja izmantot bērnu krēslu, galdiņa rezervēšanas iespējas, iespēja pasūtīt ēdienu līdzņemšanai, vasaras āra terase, tiek pieņemti pasūtījumi kūkām un citiem konditorejas izstrādājumiem.