Interreg Central Baltic
EU
<JAUNUMI

Tūroperatori iepazīst Straupes tūrisma piedāvājumu


Septembra sākumā Straupē viesojās tūroperatori no Vācijas, Latvijas, Nīderlandes, Austrijas, Igaunijas un Norvēģijas. Kopīgā ceļojumā tie apmeklēja piecas projektā HANSA iesaistītās Hanzas pilsētas, iepazīstot aktuālos tūrisma piedāvājumus un produktus.

Ar stāstu par Straupes Zirgu pasta vēsturi, tā attīstību un viesošanās iespējām nākotnē viesus uzņēma kultūrvēsturiskā kompleksa saimnieks Guntis Ābols – Āboltiņš. Savukārt Zirgu pasta virtuves šefpavāre Baiba Smilga piedāvāja sezonai aktuālu ēdienkarti, ļaujot iepazīt latviešu virtuves gardumus, kas tapuši no tepat novadā audzētiem labumiem.  Straupes Zirgu pasta virtuve tūroperatoru vizītei bija izraudzīta kā ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas ar laiku varētu pretendēt uz Hanzas kulinārās kvalitātes zīmolu.

Tāpat viesi tika iepazīstināti ar projekta HANSA laikā tapušiem tūrisma produktiem: kājāmgājēju taku un velomaršrutu, jaunākajiem gidu piedāvājumiem, Straupes kulināro ceļvedi un jaunāko no tūrisma produktiem - “Hanzas trīsstūri”. Tas ir vienas dienas maršruts, kas tapis sadarbībā ar Valmieras un Limbažu tūrisma informācijas centru darbiniekiem un paredzēts kā tūristu grupām, tā individuāliem apmeklētājiem. Būtībā ikvienam ceļotājam, kas vēlas nedaudz vairāk, kā tikai apskatīt visiem zināmos un populārākos mazo Hanzas pilsētu tūrisma objektus.