Interreg Central Baltic
EU
<Ko darītAKTĪVI

Atpūtas un sporta komplekss SIA "Ungurmalas"


Atpūtas un sporta komplekss “Ungurmalas” dibināts 2002. gadā. Tā ainavisko teritoriju ieskauj mežs un Ungura ezers, kas ir lielākais ezers Gaujas Nacionālā parka teritorijā.
Komplekss atrodas netālu no skaistākās un senākās Vidzemes pilsētas Cēsīm un tikai stundas brauciena attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas.
“Ungurmalās” viena no galvenajām priekšrocībām ir plašās telpas un teritorija, kurā iespējams uzņemt lielu viesu un pasākuma dalībnieku skaitu.

Viesu nams atrodas vien dažu metru attālumā no Ungura ezera krasta un, saulei rietot, viesību zāli ieskauj silta gaisma un patīkama noskaņa. Telpas ir lieliski piemērotas svinīgiem vai neformāliem pasākumiem ar viesu skaitu līdz 100 cilvēkiem.  Viesu namā pieejami seši eleganti numuri ar individuālām vannas istabam, tajā skaitā īpaši ģimenēm piemērots divu istabu numurs.
 “Ungurmalas” vasaras terasē  pieejams viss  pasākumu rīkošanai. Terasi sedz jumts, un no vēja pasargās stikla sienas. 241 m² platībā var ērti izvietot galdiņus svētku mielasta baudīšanai viesu skaitam līdz 100 cilvēkiem. Pieejama arī neliela skatuve ar deju placi.
Villa "Ungurmalas" - ekskluzīva brīvdienu māja pašā Ungura ezera krastā, miera un klusuma ieskauta. Lieliski piemērota privātai un romantiskai atpūtai divatā vai nelielā kompānijā.
Sporta un atpūtas kompleksa “Ungurmalas” plašajā teritorijā var uzņemt līdz 1000 sporta spēļu dalībniekiem un ērti izvietot dažādas atrakcijas un pasākumu teltis. Piedāvājumā nomai pludmales volejbola un basketbola laukumi, futbola vārti, laivas, SUP dēļi un plosti. Plašā terase ar skatuvi ir lieliski piemērota noslēguma ballei.